Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert nem megy normalisan a film?

Miert nem megy normalisan a film?

Figyelt kérdés
Most vettem par napja egy lenovo g50-70 laptopot. Eszrevettem hogy a film nem megy olyan jol mint a szamitogepen, pedig a laptopomba jobb alkatreszek vannak. A film valamivel(kicsivel), viszont szabad szemmel jol eszreveheto, hogy lassabban megy, piciket akadozva es nem valami tiszta. Mellesleg a world of tanks jatek sem indul el, hiaba nyomom meg, hogy jatszas,mert csak a launcher tunik el, de nem indul a jatek.

2015. okt. 9. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden driver normálisan fel van telepitve? Úgy néz ki hogy vga driver gond lesz. Rakd fel újra a gyártó honlapjáról. Lejátszóként pedig a vlc media playrt használd.
2015. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, minden driver normalisan van telepitve,es a vga driveret is a lenovo oldalarol szedtem le.
2015. okt. 9. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
ezen kívül van bármi gond a laptoppal? Ill próbáltál már más lejátszót használni?
2015. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vlc, kmplayer es windows alap lejatszoja. Mindegyikkel ugyanugy megy.
2015. okt. 9. 18:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Mas gond azon kivul, ahogy leirtam fennebb, csak az van, hogy nem inditja a world of tanks-et, a launcher elindul, megnyomom h jatek, a launcher eltunik, ahogy kell viszont a jatek nem indul.
2015. okt. 9. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
tedd fel a k-lite codec packot, hátha
2015. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vlcvel alapból felmegy minden kodek ami csak kell, itt más lehet a gond. dobd fel rá újra a wint.
2015. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!