Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HDMI kábellel nem csatlakozik?

HDMI kábellel nem csatlakozik?

Figyelt kérdés
A TV-m és a videókártyám HDMI kábellel csatlakoztak de elszállt a tápom ami kilett cserélve, a videókártyám HDMI portra dugva nem ad jelet, viszont DVI-on minden további nélkül csatlakozik a TV-hez, a kábel nem rossz mert kipróbáltam egy másik géppel és tv-vel, most nem tudom hogy a tv-nek az alaplapja lett rossz vagy a videókártyám HDMI portja, ötletek?

2015. szept. 26. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a géped videó kártyája szált el részlegesen, teszteld le, hogy a TV-re kötsz HDMI kábellel egy másik eszközt, legyen az Blu ray vagy DVD lejátszó, ha működik, akkor a géppel lesz a gond.
2015. szept. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!