Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha XBOX 360-on akarok multizni...

Ha XBOX 360-on akarok multizni ugye meg kell venni hozá valami kárgyát. És ha az megvan hogy tudom aktiválni vagy mi az XBOX Live-ot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lent linkeltem neked, hogy milyen kell. A rajta levő kódot kell majd beírnod, és annyi ideig tudsz multizni, ahány hónapra a kártya szól.


[link]

[link]

[link]


De nézd meg, hogy melyik országhoz regisztráltál, mert olyan kártyát kell venned Tehát amerikai profilhoz USA, angolhoz UK... stb. magyar profil nem jó, mert itt hivatalosan nincs live szolgáltatás. Én az angolt javaslom. Új profilhoz jár egy hónap ingyenes Xbox Live Gold tagság (egy hónap ingyen multi).

2010. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. márc. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!