Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség PSP-vel kapcsolatban!?

Segítség PSP-vel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában a psp vásárlás gondolatával batátkozom. De azért merültek fel bennem kérdések, íme:

- Nem egy felesleges cucc?

- A psp 3004 jó (mint típus)?

- A flashelés után honnan és hogy kell játékokat letölteni?

- Megéri használtan, Budapest egy türkiz színű psp 3004-es megvenni kendővel, plüsstokkal, 2gb-os memóriakártyával 18000 ft-ért?

- Milyen játékok vannak rá amik nem; lövöldözősek, akciók?

- Zoo tycoon és Viva pinata van rá (csak, mert nintendóra van)?

- A psp vagy a nintendo a jobb?


A válaszokat előre is köszönöm! (;



2015. aug. 29. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak az utolsó kérdésre tudnék válaszolni:

- Vannak rá platformerek is.

- Sajnos nincsenek. De van PC-re, XBox (360)-ra, és DS-re (elkerülték a Sony gépeit).

- Szerintem a Nintendo a jobb, de te döntöd el.

2015. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én se válaszolok minden kérdésre mert lusta vagyok, de:


Nem felesleges ha nincs jó telefonod.

3000 Modellek a legjobbak kijelző miatt csak ilyet vegyél (vagy slim és fat-ot) [street-et véletlenül se]


Torrentről


18e sztem "jó ár" igazából sztem 15e körül lenne.

Memória kártya 2gb viszont kevés ha nagyobb játékokkal akarsz játszani (legnagyobb játékméret 1,66 gb kb)

[Illetve a legnagyobb játék az Crisis Core undub az kb 1,8]


Psp-re jobb grafikájú játékok készültek mint a Ds-re de arra meg van 2millió

Mondjuk psp sem szerénykedhet sok játék van rá.

2015. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

- Nem egy felesleges cucc?


Nem felesleges, sok mindenre jó, nem csak játékra. Filmet is nézhetsz rajta, vagy zenét hallgathatsz.


- A psp 3004 jó (mint típus)?


Gyakorlatilag szinte mindegy, milyen típus, mert mindegyik futtatja a psp játékokat. Nekem anno az E1004-es street típusom volt. Azt nagyon könnyű kiütni, így a flashelést magadnak is megoldhatod.


- A flashelés után honnan és hogy kell játékokat letölteni?


Különféle torrent oldalakon találsz játékokat, .iso-ban


- Megéri használtan, Budapest egy türkiz színű psp 3004-es megvenni kendővel, plüsstokkal, 2gb-os memóriakártyával 18000 ft-ért?


Nem igazán, ennyiért szerintem járna egy 8GB-os kártya.


- Milyen játékok vannak rá amik nem; lövöldözősek, akciók?


Autós sokféle van, platformer is akad bőven. De rakhatsz fel emulátort is, és akkor lehet akár ps játékokkal is játszani, vagy nes, snes, n64, stb stb :D


- Zoo tycoon és Viva pinata van rá (csak, mert nintendóra van)?


Zoo tycoon van, és egyéb tycoon is, de Viva Pinata szerintem sincs.


- A psp vagy a nintendo a jobb?


Az attól függ. A psp akciódús, adrenalinnal töltött játékokkal szolgál, egy nintendo ds inkább lazább, kevésbé pörgős, nem annyira erőszakos.


PSP vagy Nintendo DS? - PSP


PSP vagy Nintendo 3DS? - 3DS


A 3DS-nek a felső kijelzője képes 3D képet adni szemüveg nélkül, felejthetetlen élmény, és rengeteg nagyon jó játék van rá, mindenféle erőszakos és családias jellegű is. Ám kb 20-25e plusz ráfordítást igényel, hogy menjenek a letöltött játékok is.


Ha tele a bukszád, akkor 3DS + gateway kártya, ha kevésbé tömött a zsebed, akkor PSP + 8GB kártya.

2015. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Krisipoke ***** válasza:

Én is megpróbálok párra válaszolni...


- Nem egy felesleges cucc?

Attól függ. Ha játszani szeretnél, akkor nem. Nyilván tartalmasabb játékok vannak rá többnyire, mint mondjuk mobilra, és ez is hordozható.


- A psp 3004 jó (mint típus)?

Igen.


- Milyen játékok vannak rá amik nem; lövöldözősek, akciók?

Van pár jó játék a gépre, de a legtöbb tényleg lövöldözős/akció, szóval ha neked nem ez jön be, nem biztos, hogy ajánlanám.


- Zoo tycoon és Viva pinata van rá (csak, mert nintendóra van)?

Tudtommal egyik sincs.


- A psp vagy a nintendo a jobb?

Gondolom Nintendo alatt a Nintendo DS-t érted, mert az volt a riválisa a PSP-nek. Igazából van PSP-re is sok jó játék, de sosem ajánlanám a Nintendo DS helyett, DS-re egyszerűen sokkal több jó játék van, sokkal több stílusban. Igaz, filmezni és zenét hallgatni nem lehet rajta plusz cuccos nélkül, de játékok szempontjából páratlan. Illetve az utódja, a Nintendo 3DS lejátssza a sima DS játékait is (az újabb 3DS játékok mellett), és azon lehet zenét hallgatni, videókat nézni, fényképezni, stb, mindezt akár 3D-ben.

2015. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a PS Vita-val?

-Arra most már van flash?

-A régi fajta kiadásra 26 ezer ft. jó ár?

2015. aug. 31. 09:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat! :))
2015. aug. 31. 09:29
 7/11 anonim ***** válasza:
ps vita flash nincs. sima psp-re 26e az sok. kb 20-22e körül éri meg, 8GB-os kártyával, töltővel.
2015. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Krisipoke ***** válasza:
PS Vitára is van pár jó játék, mondjuk inkább csak ha szereted a japán visual novel-eket és ilyesmiket, de egyébként szerintem a négy gép közül (DS, 3DS, PSP, Vita), messze a legkevésbé jó választás.
2015. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy a régi fajtát úgy értettem, hogy nem PS Vita Slim hanem még az OLED kijelzős.
2015. aug. 31. 14:18
 10/11 anonim ***** válasza:
ps vitát szerintem addig nem éri venni amíg nem lesz rá törés, nincs rá sok játék de ami van g**i drága
2015. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!