Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet ajánlanátok?

Milyen tabletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Én laptopban ezt néztem ki, de nagyon drágának találom, ahhoz képest, amit tud. [link]


Viszont tabletre csak maximum 25-30 ezer forintot szánok. Mi a különbség egy ilyen árkategóriájú tablet és egy 60-70k-s laptop között? Netezésre, zenehallgatásra kellene csak. De neten belül kb. mindenre. Köszi a választ előre is!



2015. aug. 23. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Amire használni akarod, arra jó egy Lenovo A7-40 A3500. 3500 Ft-ért vehetsz hozzá tartót billentyűzettel, és egy USB OTG kábelt. Ez nyilván nem tud annyit mint amennyit linkeltél, mindenben gyengébb, de nem fog neked számítani netezésnél és filmnézésnél. Ha van külső vinyód, azt az OTG kábellal hozzá tudod csatlakoztatni, a belső memória nem sok.
2015. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kijelző mérete miatt eleve jobb a laptop. Valamint az jeleníti meg normálisan a weboldalakat. Nem kell még külön billentyűzet hozzá. Nem is sorolom, a tablet egyetlen előnye a hordozhatóság. Ha otthon használod, gyakorlatilag semmi nem szól mellette.

nem vagyok tablet ellenes, nekem is van, de csak utazáskor használom, otthon meg laptopot.

2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!