Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnam osszekotni a tv...

Hogyan tudnam osszekotni a tv t az 5.1 essel? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

az lenne a kerdesem,hogy hogyan tudom osszekotni a tv -t a z 5.1 essel,ugy hogy a tv rol valasszam ki hogy most az 5.1 esen vagy a tv-bol menjen a hang..ha sima 3,5 jacket dugok be(fejhaljatokent)akkor azt mindig huzogalni kell,mert ha bedugom,automatikusan atiranyul a hang..a tv bol ki lehet valasztani a hang kimenetet.egyebkent samsung 3d led 48h6240 televiziorol van szo,s genius 6000 5.1 esrol..csinaltam kepeket,a csatlakozokrol,s hogy milyen kabelem van hozza..



[link]


[link]


[link]


[link]



2015. aug. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú vazze, aki ezt a kérdést tudja értelmezni, az nagy király.Isten bizony segítenék, ha tudnám mit akarsz.
2015. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szoval..adott egy tv s egy 5.1..a tv n ki lehet valasztani hogy hol menjen a hang..nos.sima jach es kabellel nem tudom mert egybol atiranyul a hang s a tv n nem fog menni ameddig ki nem huzom..hogyan tudnam ugy osszecsatlakoztatni a kettot,hogy a tv rol kivalaszthassam hogy hol menjen a hang,anelkul hogy kihuznek valamit?
2015. aug. 19. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így kevés lesz. Kell valami Home Theatre system a kettő közé. A TV-n se a fülhallgatón, se az RCA-n nem jön ki az 5.1, csak a HDMI-n és az optikán. Azok digitálisak, a hangfalad meg analóg.
2015. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
linkelnel nekem egyet? :-s
2015. aug. 19. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:

(Ha írsz valamit, legalább vedd a fáradságot, hogy a mondat végén teszel egy írásjelet, a mondatot meg nagy betűvel kezded.)

De az előttem szóló leírta a lényeget, hogy tv ilyen formában nem fog neked 5.1-es hangot adni.

A hangrendszert nem fogod tudni az elvárásaidnak megfelelően használni. Maximum sztereóban.

2015. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mind hangfalakat talalok,semmi olyan kutyut amivel megoldhato lenne.Amugy ha az RCA-n nem erheto el az 5.1 es hangzas,akkor a melynyomo hatuljan miert van 6 RCA-s csatlakozas 5.1 es hangzasert?
2015. aug. 19. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:

A mélynyomón van 6 rca, de a TVden nincs kimenet.

Itt vannak házi mozi rendszerek:

[link]


A legtöbb Blu-ray-el van együtt.

2015. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!