Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható DVD lejátszót...

Hordozható DVD lejátszót szeretnék venni,20 ezer környékén, ami elég megbízható és elég sok mindent lejátszik! Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
DVD lejátszó, megbízható, segítség

2015. aug. 16. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon elavult technika már, már akkor az volt amikor 10 éve vettem egyet. Egy tablettal jobban jársz, vékonyabb és könnyebb is, nem melegszik annyira és 6-7 óráig bírja az akkuja. A DVD már kihalófélben lévő formátum, a régi filmjeid biztosan megtalálod a neten újabb formátumban, ami felmegy a tabletra.

Az enyém egyébként tönkrement néhány év alatt, pedig az ötvenezer volt. Javítottam egy ismerősét is, ott is a kijelzőmeghajtó lett kuka.

Tudom hogy ez nem válasz a kérdésre, csak a személyes véleményem.

2015. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan hordozha dvd lejátszó nincs, ami hagyományos dvd-n és divxen, xviden kívül mást is játszik, olyan dolog, ami azelőtt elavult, mielőtt elterjedt volna.

Tabletet vegyél, az sokkal több dologra jó.

2015. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!