Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zenehallgatásra milyen mp3...

Zenehallgatásra milyen mp3 lejátszót érné meg venni?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényim, kis kijelző jó, ha van, de nem akarok képeket nézegetni rajta, csak zenehallgatásra kéne, de azt jó minőségben csinálja. 15k-ig tud ajánlani valaki valamit?

2015. aug. 15. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a célra egy telefon is tökéletesen megfelel. Csak kell bele egy memóriakártya :)

Én telón halgatok zenét (2-3 is van) az egyik régi Nokia és megy a zene rajta.

Ha mp3 lejátszót szeretnél venni én ajánlom, hogy menj be a helyi Tescoba vagy a közeli Media Marktba ott találsz mp3 lejátszót 15k ig.

Pl.: [link]

beállítottam h max 15 123 forintig keressen :)

2015. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Orion elég olcsónak tűnhet, de a végössze ott is közel lesz a 15k-hoz mert azokban nincs memóriakártya. Még azt is meg kell venni hozzá.
2015. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!