Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 10 Fekete képernyő...

InTheVegas89 kérdése:

Windows 10 Fekete képernyő játékoknál. Nemrég frissítettem a windowst és most játékok indításánál fekete képernyőt produkál, lejjebb le írok mindent!?

Figyelt kérdés

Drivereket Frissítettem ( használok Driver Boostert)


Illetve a progikat is amiket kellet, illetve hardver Fronton minden rendben van a gépemmel.

Mégis játékoknál amikor elindítom őket randomra, de tényleg teljesen randomra fekete képernyőt produkál, amiből csak géprestart után áll helyre, és nem táphiba mielőtt valaki ezen filózna. Néha nagyon sokat játszom és minden jól megy bár mit indítok el, néha meg teljesen sikertelen elindítani pár játékot, mert azonnal fekete képernyő! Tehát ha belépek a játékba akkor a játék fekete képernyőzik a windows elvileg megy hátérben mert tudok kommunikálni folyamatosan pl: Skypon, de nem működnek az ilyenkor szokásos teendők sem (alt+ enter, alt tab, ctrl+alt+delete)És fogalmam sincs mi lehet ez, valaki találkozott már ilyennel?



2015. aug. 11. 01:58
 1/3 holnaptegnapja ***** válasza:

Használj LINUX-ot.


Előtte nem árt olvasni róla. :)

(Több tudást igényel).

2015. aug. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zseniális vagy :D
2015. aug. 11. 08:52
 3/3 holnaptegnapja ***** válasza:

[link]


Tudtam segíteni?


ez nem reklám, ...


A LINUX ingyenes és nyílt forráskódú operációs rendszer.


Nem kell telepíteni havonta 2X.


A Linuxot a nagy műhelyek (most fogalmazzuk így, hogy ne sértsünk más operációs rendszerek feltalálóit) másolják.


Előbb volt Linux, mint más oprendszer.

/Kezdetek óta./


Érdemes megtudni, hogy kiváló és mindent tud amit más oprendszer alatt megszokott mindenki.


A lustaságot kicsit lecseréli aktivitásra.

;)

---

Pedig nem reklámot szerettem volna,

Remélem hasznos volt.

Ebből nekem semmi hasznom.

Remélem az olvasónak igen.


[link]

2015. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!