Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 10 telepítése óta nem...

Windows 10 telepítése óta nem játszik le semmilyen hangot a gépem. Hibakeresésnél nem talál semmit. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajat gep jobb klikk manage device manager, az audio kartyanal van sarga felkialtojel? Ha igen akkor driver problema.
2015. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nezd at a beallitasokat, nalam is voltak problemak, de modszeresen atneztem mindent, beallitgattam amit kell es most mar minden pepecul mukodik.
2015. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős a gép amire feltetted mert ha van benne régebbi cucc az lehet hogy nem díjazza a Windows 10 et,esetleg a paraméterei gyengék. Én még várok a feltevéssel. Windows 7 ultimate van fent.
2015. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam a hangok beállításainál tesztelni, de mikor rámentem azt írta ki, hogy egy másik alkalmazás használja a hangot és zárjam be azt.
2015. aug. 10. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez erosen ismeros szoveg. Nalam ilyesmit mondott amikor HD monitort raktam a gepre es a hd kabellel volt valami baja/osszefuggese a hangnak.

Probald meg egy vga monitorral inditani a gepet.

2015. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem, mi volt a baj. Rámentem a programok módosítása/törlése ablakra, és találtam 2 alkalmazást, amiket nem én tettem fel: Dolby Digital Audi, és Conexant HD Audio. Gondoltam ezeket nem én raktam fel, le is töröltem. Kiderült, hogy a gépem a Conexant-ot akarta használni hangszórónak, nem a sajátját. Törlés óta van hangja a gépnek. Köszönöm mindenkinek a segítséget :D
2015. aug. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!