Ismerős valakinek a Yoo Digital (mp4 lejátszó) márka? Vagy a D-jix? Vélemények róluk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 20:55
 1/7 anonim válasza:
Huh varjal... Azt hiszem epp egy ilyet rendeltem, ha minden igaz mar otthon van. :)
2010. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pixmania.hu? :DD
2010. márc. 7. 21:48
 3/7 anonim válasza:

francba...:S meg nem fejeztem be. :D

Szoval... asszem 8 gigasat rendeltem, szallitassal egyutt kb 8500 volt. Bar voltak gondok a szallitas korul, de vegul csak osszejott. :) Meg nem lattam, szoval velemenyt nem tudok mondani rola, de remelem bevalik! :D

2010. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

jaja, az XD

Te mit neztel ki magadnak? :)

2010. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ugyanazt. Vagy a 4 gigás változatát. De még láttam ott jókat, ebben a márkában is, meg még a fent említett d-jixben. Bajban vagyok, mert alig tudok dönteni. :D

(Aztán az se utolsó szempont, hogy anyámékat hogy fűzöm meg.. Nem is a pénzzel van a baj, de én nem tudok átutalni, ők meg nem bíznak a netben... -.- :DDD)

2010. márc. 7. 21:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Alszokmár. Majd jelentkezz, ha alkottál véleményt a cuccról. :D :)
2010. márc. 7. 21:59
 7/7 anonim válasza:

Ha minden igaz, csak apr 8a korul er ki de Nemet-oba...:S

De ha addigra nem dontottel, irok! :)

2010. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!