Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítség! Vettem egy playstati...

Segítség! Vettem egy playstation 4-készüléket, és használják a profilját. Hogy tudnám megváltoztatni a jelszót?

Figyelt kérdés
Tehát vettem egy használt playstation 4 készüléket,játékok is jártak hozzá de nem dobozos, hanem a felhasználói profilra megvett játékok.A régi tulaj volt olyan kedves, hogy megjegyezte a jelszót, és használgatja a profilt, ami engem abban zavar, hogyha épp játszok és ő belép engem kidob a rendszer, hogy belépett valaki más. Nagyon zavaró, mivel kifizettem. Valami hozzáértő segítsen nekem tiszta ideg vagyok. Remélem lehet valamit tenni a jelszót nem tudom, de valahogy meg kéne változtatni!

2015. júl. 29. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Elõbb töröld, : manuals.playstation.net/document/hu/ps4/settings/deleteuser.html
2015. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


De ebből csak azt tudtam meg, hogy tudnám törölni a profilt, és egy ujjat csinálni. Nekem pedig ennek a profilnak kéne a jelszavát megváltoztatnom, mert 6db játék van rajta.

2015. aug. 6. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Èrtem.Ez egy fórum linkje, esetleg mèg itt èrdeklõdj.

Maga a link is tartalmaz ezzel kapcsolatban informàciót.

www.psvitahun.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?135.last

2015. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!