Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől lesz egy készülék zárlatos?

Mitől lesz egy készülék zárlatos?

Figyelt kérdés
Normál üzemű használat közben leállt a hifi tornyom.Az erősítő részét nem tudtam - ismételten - bekapcsolni.Már a harmadik biztositékot cserélem ki a 220-as dobozkában.Szemrevételezéssel átnéztem, nincs-e olyan rendellenesség, ami a hiba oka lehetne. Ilyenre nem leltem.A fenti kérdésem után mégegy: a legegyszerübben hogyan lehet megállapítani a keletkezett hibát?Kérem a segítő szándékú válaszaitokat.Kösz.
2010. márc. 6. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamelyik alkatrész zárlatos belülről, ránézésre nem lehet megállapítani melyik csak ellenállás mérő műszerrel tudod kimérni. Leggyakoribb hiba hogy a valamelyik végfok IC meg tönkre.
2010. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!