Mi lehet a tabletem baja?

Figyelt kérdés

Asus memopad 8- keszülék. Mikor feloldom a képernyőt csak fekete kép világít. Akkor is anikor tölteni rakom. Ha hangosítok azt hallom. Ha screenshotot csinálok azt is hallom csak épp végig fekete a ké

Ki be kapcsolgattam semmi. 3 hete nem nyúltam hozzá, még mindig uyanez. Reset sem oldotta meg. Nem ejttem slha



2015. júl. 17. 20:21
 1/5 anonim válasza:
Buggos,ha van garancia használd ki!
2015. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs :(. mediamarktból vettem, de ott a kiscsaj azt mondta hogy majd postázzzák utólag, azóta sem kaptam semmit.
2015. júl. 17. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem kaptál. Kötelező adjanak, vagy akár postázzanak. Lehet hogy út közben elveszett. Online rendelted?
2015. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig nem jött a postán semmi :(
2015. júl. 24. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor utána kell menni. Minimum egy e-mailt írni nekik, mert ez jogilag nem tűrhető dolog.
2015. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!