Milyen dront erdemes venni hobbi szintre es ipad air-hez?

Figyelt kérdés
Tervezek egy dron vasarlasat , de 100ert szerintem draga. A30 ezres meg nem tudom mennyire jo. Abba is van e kamera miket lehet veluk csinalni. Hol erdemes venni.
2015. júl. 5. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ennyi pénzből legfeljebb használtan tudsz kamerás drone-t venni, de konkrétumot nem tudok. Én is abba a hibába estem korábban, hogy olcsón akartam drone-t, és vettem egy Parrot AR Drone 2.0-t (ennél olcsóbban nem nagyon volt kamerás drón), de sajnos sok tekintetben nem voltam vele megelégedve. A 2 fő probléma a kis hatótávolság (kb. 50 méter), és az akadozós videóátvitel. Emiatt nem is lehet túl magasra menni vele. Azt tanácsolom, hogy ha akarsz egy drone-t, akkor inkább szánj rá etöbb pénzt, és vegyél mondjuk egy DJI Phantom-ot, ami szerintem a legolcsóbb olyan drone, ami nagyon jól felszerelt, 2km hatótávolságú, és nagyon jól repül. Egy olyan drone-t, ami nem tud legalább annyit, azt nagyon gyorsan megunja az ember, mert hamar rájön, hogy nem túl sok dologra jó. Én is így voltam.
2015. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!