Pioneer MVH-170UB RCA csak szub jelet tud adni?

Figyelt kérdés
Le lett kötve egy JBL erősítő nagyoválokkal, rá az említett fejegység és az audio beállítások között csak szub jellel lehet meghajtani. Akármit állítok csak mély frekvenciát ad és az rca kimenet szabályzása is SUB.W. menüpont alatt történik. Lehet neki küldeni rendes jelet is vagy csak a magas szintű jelbemenetre kötve tudom megszólaltatni normálisan az oválokat?

2015. jún. 26. 10:09
 1/9 dirtboy ***** válasza:

pioneer oldalon a specifikációjában az van hogy real és sub kimenetként működtethető. Van is benne hpf és lpf filter is.

Használati utasítósát nézd át már a menüben lépkedve is ennek világosnak kéne lennie számodra.

2015. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindent átnéztem és semmi... ha nincs bekapcsolva a sub akkor nem is kap jelet az erősítő. Ha be van kapcsolva és kapja a jele eleve low pass filter lép életbe amit csak felülírni tudok egy high passel de ettől még low marad ami sub jelet ad. Szóval nem lehet nagyon mit csinálni vele sajnos, legalábbis biztos én vagyok hülye hozzá...
2015. jún. 26. 11:32
 3/9 dirtboy ***** válasza:

Nincs rajta egy külső kis kapcsoló?Mint az aktív fejeknél is szokott lenni.

Ilyen picike kapcsolóra gondolok.

[link]

2015. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincsen sajnos :(

[link]

2015. jún. 26. 12:34
 5/9 dirtboy ***** válasza:

az oké hogy ez a hátulja de amit linkeltem az az alján van.

nézd körbe a fej házát hátha.

2015. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs rajta sehol :/ szóval innentől passz...
2015. jún. 26. 12:58
 7/9 dirtboy ***** válasza:
akkor menüben kell lenni valaminek vagy nem ilyen a fejegységed,legalábbis a pioneer szerint tud rearként is működni az mvh-170ub.
2015. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez így van leírásilag, de valójában meg nem adott rear jelet, de a menüben átállítási lehetőséget nem találtam így marad tőlem okosabb ember :D Melyik fejegység amit linkeltél? Amin a kapcsoló van?
2015. jún. 26. 13:26
 9/9 dirtboy ***** válasza:
Nem tudom milyen az a fej a képen,csak egy random kép a netről hogy milyen picike kapcsolót kell keresni.
2015. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!