Vegyek egy tabletet vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy csomó kütyüm. Van egy komoly asztali PC-m. Van laptopom, iPhone 6-om, eBookom, a tablet képregény olvasásra és ágyban való olvasásra kellene, mert a laptop ehhez túl nehéz. Megéri ezért tabletet venni, szükségem van nekem egy táblagépre?

2015. jún. 19. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ágyban akarsz olvasni, akkor kell tablet. Én laptopon olvasok, de nekem is körülményes vele az olvasás, mert nem tudom az ágyba rakni.
2015. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az én bajom is a laptoppal, kényelmetlen vele az ágyban netezni. Egy csomó dolgot szívesen olvasnék a neten, cikkeket, lexikonokat, történelmi írásokat, de az eBook erre nem alkalmas, a laptop meg nehéz, ormótlan, nem tudom közel tartani, stb.
2015. jún. 19. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem, én is vennék egy tabletet, éppen az ágyban való olvasáshoz.
2015. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az Ebookodon nincs net?
2015. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eBookon van net, de a CIA használhatná új kinzási módszerként az eBookon való netezést, mert kínszenvedés vele bármit is böngészni. Az eBook nem erre van kitalálva, azon csak könyvet lehet olvasni.
2015. jún. 21. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor en azt javaslom hogy vegyel. Bar en mindig azt agyban laptopoztam es imadtam
2015. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

emberek, nektek milyen problémáitok vannak?! :D

Képes vagy megkérdezni, hogy kell e neked valami?

Nem akarok bunkó lenni, de ennyire nem lehetsz döntésképtelen.

Megvan az ára, csak te tudhatod, hogy megér e neked annyit, hogy ne a 100 kilós laptopodat emeld az ágyadhoz :D


Elnézést a szarkazmusért, de úgy érzem ez kell ide

2015. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!