A hangfal tableton halkabb mint a PC-n. Érthető, de hogy lehetne ezt áthidalni?

Figyelt kérdés

Vettem egy Trust Raina 2.1 Subwoofer speaker set-et.

Házibuliba szántam háttérzenének (nem tüdőrepesztésről van szó, nem diszkóról van szó!).. a dobozra 20W van ráírva.

A boltban nem szóltak, hogy nem konnektorról veszi fel az áramot, hanem USBről, de ezt meg tudtam oldani a tabletem töltőjével, de ez most mindegy.

A kérdés: ha számítógépbe dugom a jacket és onnan hozza a zenét, akkor adja is a 20W-ot rendesen, tökéletesen megfelel az elvárásaimnak... viszont ha tabletbe dugom a jacket, akkor már bőven halkabb, és az már nem jó. Az árammforrás (gép vagy konnektor) között nem tesz különbséget, úgy néz ki az átalakító bejött.

Szóval hogy lehetne megoldani, hogy a tabletről is hozza azt a hangerőt, amit gépről?



2015. jún. 15. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyenge a tablet kimeneti jelszíntje és nem vezérli ki rendesen az erősítőt.

Esetleg próbálj meg telepíteni olyan zenelejátszó app-ot amiben van preamp szabályzási lehetőség,így nő a kimenet jelszíntje, ha azt felhúzod.

Aztán lehet, hogy a töltővel való táplálás sem igazán megfelelő.

De hogy egy ilyen usb-s cucc leadjon 20 W-ott, azt is nagyon kétlem.

2015. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha a jack a gepbe volt dugva, ugyanugy hangosan szolt, ha konnektoros-adapteres verziorol szedte az aramot, mint ha a gep USBjen keresztul kapta volna... (en is gxanakodtam arra, hogy esetleg az aram nem eleg...

amugy nekem is fura volt, hogy UEBn ennyit leadjon, de tenyleg szol, ha geprol van..


az appot megnezem, koszi a tippet:)

2015. jún. 15. 13:36
 3/6 A kérdező kommentje:
hm... tudsz ilyen preampos valamit ajánlani? zenelejátszót találtam vele, de az az igazság, hogy Spotifyról hallgatok zenét, vagyis olyan kellene, ami nem csak lejátszón belül, hanem általában van hatással a hangra
2015. jún. 15. 18:08
 4/6 Metal456 ***** válasza:

Én a jetaudiot vagy a powerampot javaslom tabletre én is használom nekem bevált + egy zöld ikonos bass booster programot is leszedtem amiben van volume booster is

És egyébként ott van a hiba hogy tablet jackje fülhalgató használatához van kizárolag szinte,azért,hogy ne b a s s z a szét a füledet ugyhogy soha nem fog olyan lenni mint pcn

2015. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metal456 ***** válasza:
Mármint a jacknél a teljesítményleadásra gondoltam
2015. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metal456 ***** válasza:
És erre a bass boosterre gondoltam van benne + eqvalizer [link]
2015. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!