Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megfelelő nekem ez a tablet?...

Megfelelő nekem ez a tablet? NAVON Platinum 10 (lent)

Figyelt kérdés
Kb féléve tönkrement a tabletem ezért ugy döntöttem feszek egy ujat.Elkezdtem keresgélni és ezt találtam.Rákérdeztem egy ismerősömnél aki többet ért a tab-okhoz és azt mondta hogy amire én használom arra pont optimális.Csak kissé aggódom mert 1ghz proci és 3500mA aksi elég kevésnek tűnik. AMIRE HASZNÁLOM:skype,facebook,neten szörfölés,videok,youtube,chat,játék pedig max "plat vs zombies 1"

2015. jún. 9. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A navon platinum 10 egy régi tablet, régi, elég gyenge hardverrel. Ha azt szeretnéd, hogy hosszabb távon kitartson, nem érdemes megvenni. De ha őszinte akarok lenni, akkor sehogy sem érdemes már megvenni.

ARM Cortex A8 1x1Ghz....elég karcsú. Nem elég, egyszerűen nem érdemes értem már pénzt adni. Miért? Mert:

Ott van 25000Ft körül:

-lenovo idea tab A7

-Acer iconia

Vagy kicsit több ráfordítással vehetsz mondjuk egy allview wi7-et (úgy 35 ezer) amin már windows van.


Talán amire te használnád MÉG elég lenne a navon, de számtalan jobb ajánlat van nála. Szerintem nem érdemes megvenned :)

2015. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!