Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a neve annak a kábelnek,...

Mi a neve annak a kábelnek, amivel a szivargyújtóhoz tudom csatlakoztatni a mobiltelefonomat?

Figyelt kérdés
láttam a múltkor a tv-ben de nem mondták a nevét. Valaki esetleg meg tudná Nekem mondani? Köszönöm.

2015. jún. 8. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz?


[link]


Vagy ilyen univerzális szettre?

2015. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem nem :)

ez egy kábel, ami összeköti a telefont a szivargyújtóval és azon keresztül lehet zenét hallgatni. Nincs szükség transzmitterre

2015. jún. 8. 08:49
 3/6 A kérdező kommentje:

asszem megtaláltam :)


[link]

2015. jún. 8. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél, amit az első linkelt. Bármit tölthetsz, használhatsz vele, ami USB-ről megy. Amit találtál, az is jó, de csak egy dologra.

Kell még a szivargyújtós adapterhez egy töltőkábel,ami jó a telefonodhoz. Az talán meg is van.

Én legalábbis így oldanám meg.

2015. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem nem :)

ez egy kábel, ami összeköti a telefont a szivargyújtóval és azon keresztül lehet zenét hallgatni. Nincs szükség transzmitterre"



Ilyen nincs. A szivargyújtóba két vezeték fut be. Egy test, és egy 12V-s tápfeszültség. Ezen keresztül nem fogsz hangot átvinni, abban biztos lehetsz. Ha ilyen vezeték kell, akkor neked az autó fejegységéhez kell egy aux audio kábel (már ha van aux mód). Ez lehet sima jack, vagy mini-iso csatlakozó is. A másik vége értelemszerűen meg ami a telefonodba illik.


Tehát ha vezetékkel akarod összekötni a fejegységet, és a telefont, akkor a fejegység típusát, és a telefonod típusát írd meg.


Amit linkeltél, az is egy sima töltő.

2015. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhh, a 2. felett simán átsiklottam, de nem is igazán értem. Most akkor mi kellene? Szivargyújtóról csak tölteni lehet, a lejátszáshoz semmi köze.
2015. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!