Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ConCorde mp4-lejátszók? Ismerős?

ConCorde mp4-lejátszók? Ismerős?

Figyelt kérdés

Két mp4-re lennék kíváncsi, mit tudtok róluk. Pl milyen funkcióik vannak, vagy a menüjükről pillanatképek is érdekelnének.

Concorde x-450 [link]

Concorde x-943 [link]


2010. febr. 27. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehogy ilyet vegyél, mert nagyon gagyik.A legtöbb MP4et nem is tud lejátszani, csak kínai MTV vagy egyéb formátumot ahhoz viszont normális konvertáló sincs, úgyhogy használhatatlan. A másik meg az hogy eleve kezelhetetlenek és heti kb 1szeri használattól már tönkremennek a garancia lejárta környékén, van hogy még előtte, de soha nem javítják, nem cserélik mert fél évnél tovább egyik sincs raktáron, helyette levásárolhatod az árát, de azért a tudásért mindig rá is kell fizetni. Sajnos sokszor tapasztalatból tudom! Szánj rá inkább akár 2x- 3x annyit is, és vegyél Sony vagy Apple, esetleg egyéb elismert, jó minőségűt, mert azok tíz évnél tovább is bírják, így az 1 évre jutó áruk töredéke a gagyi kínai másolatokénak.
2010. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem se jött be ez a típus.nem ajánlom.
2010. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
nekem hasonló mp4em van már 1 éve, soha semmi baja nem volt. ki kell fogni, én bsztam már rá pl. sonyra..
2010. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is vennék valami nevesebbet, ha lenne rá, dehát nincs.. És a menüjük? képe van valakinek?
2010. febr. 27. 14:43
 5/14 Tutujka válasza:

Van az a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Nos a mai Kínai szutykok nem is olyan olcsók, de nagy szarok.

Ha bevállalós vagy, akkor hajrá.

Én sem vennék.

Már két Kínai szart vettem, egyik sem vált be.

Főleg a filmek felkonvertálásával voltak nehézségeim.

A másik meg hiába volt 1Gb-os, nem volt hajlandó 125Mb-nál többet befogadni.

Szóval jól fontold meg.

Inkább gyűjts még, ne kapkodd el!!!

2010. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább semmit se vegyél mint ilyen szart, mert nagy részük szinte egyáltalán nem működik, max zenét lehet rajta hallgatni, de olyan ótver minőségben hogy a 150 forintos fülhallgató is túl minőségi hozzá...
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*ótvar
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

15:59

én is vettem egyszer egy gyanusan olcsó pendrive-ot pl.. 8gb, hát egy zenét nem tudtam rátenni az elején mert 125kb-osnak írta ki a gép.. aztán kiderült hogy vlmi kódolást kellett megcsinálni rajta és azóta is pompásan működik.. van hogy könnyebb az ember hozzá nem értését a gagyiságra fogni :)

2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tutujka válasza:

ma 16:40


Hát nézd, nem akarom magam túl polírozni, de némi rálátásom azért van a mai ketyerék terén.

S ha a szervizben is azt mondták, hogy azzal nem lehet mit tenni, akkor annyira hozzáértő csak nem vagyok.

2010. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tutujka válasza:
annyira hozzá nem értő-t akartam írni.
2010. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!