Ennyiért van ennél jobb TV?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új TV-t szeretnék venni, elkezdtem kutakodni és ezen akadt meg a szemem:

[link]



Kérdés: ennél van jobb készülék ebben az árkategóriában?

Ami fontos: FullHD felbontás, Wi-Fi (elérjem a router-el megosztott HDD tartalmát), 32 inch méret max, USB, HDMI, jó hangzás. WiDi-nek is örülnék, azt ebben láttam:


[link]



Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 26. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő a témában, azt tudom, hogy nekem is ilyen van (nagyobb képátlóval), gyönyörű képet ad, jók a funkciói és megbízható. Az előző tévém is Samsung volt, több mint 4 éve problémamentesen műxik, pedig elég nagy igénybevételnek van kitéve (a srácaim használják tévéként, monitorként is Xboxhoz és laptophoz.) 3 év gyári garancia van rá, az sem mellékes szempont.
2015. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tapasztalatnak jobban is örülök mint a szakértelemnek :)

Köszönöm a választ!

2015. máj. 27. 06:32
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Csak pár perc alatt találtam három olcsóbbat és nagyobbat is. Azt hogy jobb-e, menj el és nézz meg egy samut és egy lg-t. Nyomban rájössz a különbségre.

Nálunk az asszony, aki laikus a témában, csodálkozva állt a sógor tv-jénél, hogy ez ritka ronda képű.(Az ő szavaival élve, fehér zajos és kockás) Pedig nálunk sima kábel tv van, náluk meg HD!

2015. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:

Egykét gondolat. 32-es tv-t tervezel full hd felbontással. Gondolom szeretnéd kihasználni a tudását és full hd filmeket nézni rajta. Namost ilyen esetben, ha látni is szeretnéd a részleteket, kb 1,3m-re kell ülnöd a 32"-os megjelenítőhöz. Döntsd el te, hogy ez életszerű-e a te felhasználásod során. [link]


A másik, hogy wifin keresztül biztosan akadni fognak a nagyobb bitrátájú full hd filmek.


A H6200 egyébként a legkisebb Samsung, aminek már értelmes mozgókép felbontása van, de a H6400 se sokkal drágább, de jár hozzá okos távirányító és 2 szemüveg is. Lehet, hogy érdemesebb olyanra beruházni. Persze én nagyobbat vennék, de ez a te döntésed.


A Samsungok VA paneljének 2-3X-os kontrasztja van az LG IPS paneljéhez képest. Éppen ezért nálam kapásból kiesnek az LG-k. Az LCD egyik hátránya a gyenge fekete megjelenítés, amiben az IPS még gyengébb, mint a VA.

2015. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!