Laptopot vagy okostelefont?

Figyelt kérdés

Ballagásra kapott pénzemből szeretnék venni valamit. Eddig határozottan laptopot akartam, mert az asztali pc-m már elég régi, lassan 10 éves, sok helyet is foglal, melegít nyáron, hangos, ha egyetemre felvesznek nem tudom magammal vinni, stb. Viszont egy új telefonon is elkezdtem gondolkozni, sajnos együtt a kettő nem kivitelezhető jelenleg. A telóm már 2és fél éves (ZTE Blade III), elavult rajta az android, de én nem értek nagyon hozzá, nem tudom újrarakni. Sokszor lefagy, az akksija se bírja sokáig, meg hát alapvetően nem bír sok programot...de amire kell arra még éppen tudom használni, mobilnet, fb, fényképezés..stb. De nagyon szeretem, jókis telefon : D

Nehéz ezt mérlegelni, hogy melyik érné meg jobban/hosszútávon?



2015. máj. 13. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ügyes vagy,belefér mindkettő.mekkora a keret?mert 90 körül nagyon jo laptopok vannak...s pl az én telóm 635ös Nokia 40000 megvan de ennél olcsóbb is van...ha belefér a használt lapi is,lattam már 60 körül jo gépet.
2015. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek, a kettő is kijöhet akár.

Telefonból 40k-ért korrektet kapsz, vagy Moto E 2015, vagy valamelyik Lumia, mindkettő nagyon korrekt, gyors, jó aksi, stb.


És akkor még maradt x forintod laptopra, nemtom mennyit kapsz, de akár egy használt laptop 60k-ért is nagyon jó tud lenni.

2015. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! de kizárólag újat szeretnék :) olyan 150k max 160-ból, de néztem nagyon jókat 120-ért is. játékra, meg rajzolásra (ps), úgyhogy valami strapabíróbb szerkentyű kéne, ami bírja a napi 6-8órát

teló az lehet majd inkább nyárimunka után, a mostani anno 30ezer volt, újonnan, és nagyon megérte. de most nem láttam olyanokat, amik 50ezer alatt lennének, és érintik a mostani középkategóriát

2015. máj. 14. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindketto.
2015. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!