Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja, a 3D szemüveg...

Mi lehet a baja, a 3D szemüvegnek?

Figyelt kérdés
Samsung 40 colos Samsung UE40F6100 tv-ről van szó, gyárilag hozzáadott 2 szemüveggel, már kb. 3-4 hónapja bennt voltak a fiókban és most vettem elő, mert őszintén szólva van némi felvetésem vele... a lényeg, hogy először zölden aztán pedig pirosan világít és semmi nem történik, elemekkel nincs baj, le van ellenőrizve illetve még annyi, hogy a tv sem reagál, eddig kiírta, hogy milyen töltöttségi szinten van az elem... a válaszokat előre is köszönöm, ja és természetesen bekapcsoltam a távirányítón a gombot illetve elolvastam a használati utasítást is, de nincs erre utaló jel...

2015. máj. 12. 17:55
 1/5 tibusz0211 ***** válasza:
Hosszan nyomd a tv-től 10-20cm-re a szemüveg gombját, ki fogja írni hogy csatlakoztatva.
2015. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedves, de nem működik mint már mondottam
2015. máj. 15. 17:55
 3/5 anonim válasza:
Mi volt a probléma? Nekem egy UE40F6400 Tv-nél van hasonló, hiába kapcsolom be a szemüveget, nem reagál semmit. Feltöltöttem a szemüveget, nem tudom párosítani sem a tv-hez.. Visszavittem az üzletbe, ott gond nélkül működött. Hazavittem, meg sem nyikkan. Nem értem..
2015. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem sem működik még mindig... :) akkor szerintem tv-vel együtt vissza kéne vinnünk :)
2015. máj. 31. 18:25
 5/5 anonim válasza:
Az enyém megjavult. nem csináltam vele semmit, egyszercsak kipróbáltam pár napja, azóta működik
2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!