Skullcandy hesh 2 (link alább) szerintetek unisex? :D

Figyelt kérdés
[link] ez a verzió

2015. máj. 10. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Unisex =)
2015. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. máj. 10. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csajos, nem fiús, inkább gyerekes.
2015. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MIért gyerekes?
2015. máj. 10. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan fel nem venném, de manapság már kevesen vagyunk megáldva ízléssel :(
2015. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se venném fel.

Ha rangsorolnom kéne:

Gyerekes->Lányos-> Fiús(Nem Férfias)


Ennyi pénzért, már Sennheiser vagy AKG fejhallgatót kapsz.. És azokkal nem említhető egy lapon ez a makiverem


Ryo

2015. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs vele semmi baj, design füles létére is jó hangja van. Akinek van 40-50k pénze menő márkára vegye azt.
2015. máj. 31. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell 40-50k, annyiért már olyan stúdió fejhallgatót veszek, hogy azt le se lehet írni :D nem értem, hogy ha már valaki fej/fülhallgatót vesz, akkor miért nem a hangminőséget fizeti meg, miért inkább a márkát :D

12k-ért olyan AKG-t vehettél volna, hogy az nem egész jól szólna, hanem összehugyoznád magad a hangjától. Nekem 5k-s AKG-m van (agybadugós, amit mobillal használok),és már az is úgy szól, hogy hazavágja az ugyanilyen árkategóriás Sony-t :) szóval ha legközelebb veszel valami hangcuccot, akkor ne azért fizess, hogy jól nézzen ki, meg hogy azt írja rajta, hogy Skullcandy mer' menő, hanem azért, hogy jól szóljon, mert tudomásom szerint még mindig az lenne a lényege egy fejhallgatónak :D

2015. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!