Mi a velemenyetek arrol a gamer pc rol?

Figyelt kérdés

[link]


Megeri e az arat es lagmentesen, max felbontassao mennek rajta a mostani csucsjatekok( pl:bf4, farcray 4, gta5) Es ez a gep 2 ev mulva is jo lesz vagyis majd az akkori jatekokat is tudja vinni?



2015. máj. 5. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
arrol*
2015. máj. 5. 16:12
 2/4 A kérdező kommentje:
errol*
2015. máj. 5. 16:12
 3/4 kérdező.. ***** válasza:
Előre összerakottat nem szabad venni.
2015. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ez a gép 3-4 évvel ezelőtt volt csúcsgép. Ha a mai játékokkal akarsz max felbontáson és grafika mellett játszani, és két év múlva is jó legyen játékokra, akkor szerintem:


1. A nagy kapacitású hdd mellé mindenképpen legyen benne egy 256 vagy inkább 512 gigás SSD!!! Ez már alap a közepes gépeknél is, egy játék gépnél meg elengedhetetlen!!


2. Ha két év múlva is zökkenőmentesen akarsz játszani, akkor a processzor oldalt is erősíteni kell és nem szabad sajnálni a pénzt egy Intel i7-es procira. Tudom hogy drága, de a mai játékok is borzasztó processzor igényesek, pl BF4, két év múlva pedig még inkább azok lesznek.


3. A videókártya rendben van.


4. A win 8.1 felejtő oprendszer, a win7 sokkal jobb, főleg játékra, de ezt sokan vitatják azok közül, akik még nem próbálták ki. Egy két játék tényleg jobb hajszálnyival a win8.1 alatt, pl BF4, de a legtöbb game jobban megy win7 alatt. Ezt tapasztalatból mondom. Köztudott, hogy a windows 8-as sorozata a régi windows vista-hoz hasonlóan zsákutca és egy nagy bukta.


Sajna, amiket itt leírtam igen sok pénzbe kerülnek. Legalábbis egy olyan családnak, ahol nem lopják, csalják , sikkasztják a pénzt és a pályázatokat, ott bizony nagy teher. Nekem felsőfokú végzettségem van és jól keresek, mégsem engedhetem meg magamnak egy gamer pc vásárlását. Tapasztalatból mondom, akik milliókat keresnek havonta, azok nagy része bűnöző, vagy csak simán másokat kizsákmányolva dolgoztat.

2015. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!