Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV összekötése PC-vel HDMI-n...

TV összekötése PC-vel HDMI-n keresztül hiba?

Figyelt kérdés
Adott egy LG tv amennyire tudom 720p-ig támogatja a hd-t. Ezt összekötöttem a pc-vel HDMI kábellel, és a képfelbontással van problémám. ugyanis 1280x768 az ajánlott felbontás, ezen még igényesen megjelennek a betűk és kitölti a képet, de ez baromi kicsi, maga a kurzor is hatalma. amint ezt a felbontást felteszem nagyobbra mondjuk 1920x1080 ra akkor már jó a képfelbontás, csak a szövegek eléggé olvashatatlanok, egybefolynak vagy nem is tudom. Catalyst CC-t feltettem, de nem igazán tudom mit kéne abban állítani, hogy jó legyen, vmi ötlet?

2015. ápr. 15. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Ha a tv csak a HD-t támogatja akkor ne próbáld FULLHD ra felvenni a felbontást, maradj a 1280x768-on és a vezérlőpult/megjelenítésnél valahol ott van hogy megjelenítési beállítások, és ott át tudod állítani az ikonok méretét.
2015. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!