Fifa 15 ultimate team-ben meddig fognak a játékosok árai csökkeni? (xbox one-n)

Figyelt kérdés
Csak mert akkor ha megy le akkor nem érdemes vásárolni semmit...

2015. ápr. 11. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Még jócskán fog csökkenni. Úgyhogy most ne vegyél
2015. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És körülbelül menyit és körülbell mikor fonak csökkeni?
2015. ápr. 11. 14:03
 3/5 anonim válasza:
Sok helyen olvastam,hogy lehet eltörlik a " price- ranges"-t .Az nem vitás,hogy rendesen vissza esett a Fifa-15 eladása,a fifa point-ról meg már nem is beszélve . Állítólag paráznak a Fifa-16 miatt.Ha így megy tovább nem lesz nyereséges. lényeg ha vki tud információt kérem közölje.Mert amíg el nem tőrlik nem vagyok hajlandó játszani a FUT-al :)
2015. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogják eltörölni a min és a maximum árat :((
2015. ápr. 13. 22:29
 5/5 Matyi HeadShooter válasza:
A Fifa16-ban sokan állítják, hogy nem lesz FUT, ezért szerintem a vásárlások száma is csökkenni fog, és a "nagyokosok" rájönnek, hogy ezt a "min. price" és "max. price" dolgot el kéne törölni, és visszatenni az eredeti Fifa Transfer Market-ot. De én sem játszom Fifa15-tel, kidobott pénz volt. Most megvettem a Fifa14-t, és azzal játszom. :D
2015. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!