Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket ajánlanátok szobába?

Plasztik@ä kérdése:

Melyiket ajánlanátok szobába?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 6. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

egyiket se

ezek hangositásra vannak...

2015. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó hír, hogy ezek már nem gagyik, de 100 ezer környékén már lehet komoly hi-fi hangfalat venni és az szebben szól, ráadásul szobában normálisan nem fogod ezeknek a hangerejét kihasználni. 100 környékén használtan már komoly B&W-t kapsz pl...
2015. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez nem szobába való, de legalább már valaki ne az elektronic szart nézi. Minőségi cuccok az tény, de kis hangerőn nem fog kijönni az amit tud.
2015. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem te csak szórakozol ezzel a kérdéssel,épeszű embernek nem jutnak eszébe ilyen hülyeségek.Ha nagyon sok pénzed van akkor osszad szét a rászorulók közt,pfff 400 ezer forintért szobába hangfalat venni? nyertél a lotton vagy mi? ????
2015. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt gondolom, hogy ahhoz semmi közünk, hogy mire költi más a pénzét. Hadd ne kotorásszunk már másik ember zsebében. És igen, nagyon könnyen akadnak több százezer forintos szobai hangsugárzók is, és többségük valódi értéket is jelent ennyiért.


(Ahhoz nem kell milliomosnak lenni, hogy valakinek 400 ezer ft-os hangfala legyen... Egy használt kocsi többe kerül...Meg egy lakásból 3 m2...)

2015. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
@4. Egyszer azért hallgass meg egy komolyabb B&W-t, vagy Tannoyt...
2015. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
charlie szerintem meg csak szórakozik a gyerek azért írtam amit írtam...én egyébként nem vagyok high end hívő nekem van egy 110 ezres hangcuccom azt is a műhelybe bömböltetem engem valahogy nem fog meg a high end na mindegy nem kötözködni akartam csá
2015. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. ápr. 8. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!