Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mostanra kijavították a ps4...

VargaPeter1993 kérdése:

Mostanra kijavították a ps4 hűtését vagy még mindig ugyan olyan hangos? Szeretnék venni de ha ugyan olyan akkor megvárom a slimet hátha ott kezdenek valamit!

Figyelt kérdés

És kérnék minden válaszolót nem szeretnék pc ps xbox háborút látni....

A hűtés téma meg a hangon kívűl azért is zavar mert köztüdott hogy ps be csak venti van Oneba meg rendes pc proci hűtő és hiába fúja ki a meleg levegőt a ps ventije attól a procinak bene nem tesz jót hosszú távon akárcsak a pc nél (videóba szétszedték mind két gépet onan tudom mi van bennük) és nem bántani akarom a pst mielött letámadtok csak nehezen össze kapart pénzt nem akarom hogy a gari lejárta után vihessem szervízbe .. és egy év nem olyan sok... ps t szeretnék az excluzívok miat és akinek van azok véleményét szeretném kikérni olvastam sokat de azok régi hírek reménykedem azóta változtak a dolgok



2015. ápr. 6. 00:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hangos? mihez képest ?:) x360om sokkal jobban düvörög :D szerintem a ps4 sokkal halkabb...viszont észrevettem hogy néha nagyon feltud pörögni azis :D tényleg van 1-2percig amikor nagyon hangos..de végülis a játék hangja bőven elnyomja a zajt..én még ugyis tudok aludni este hogy megy a gép barátnőm megjátszik :)
2015. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 hónapja van csak ps4-em, de cseppet sem hangos, max akkor hallani kicsit ha közel megyek és csak arra figyelek. Szóval én nem értem miért mondja bárki is hogy ez hangos... max az hangos mikor a játékokat tölti be lemezről... de az nem a hűtés. És a legtöbb játéknál nem csinálja ezt egyfolytában, csak pl Beyond Two Souls esetében figyeltem meg ezt. Másnál még nem.
2015. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem hogy legtöbb játéknál nem csinálja de mi lesz ha komolyabb játékok késöbb megdolgoztassák a gépet ha már most is néhány játéknál ezt csinálja... És írtam hogy én nem tudom csak utána olvastam és ezeket írták de azok régi kommentek voltak ezért tettem fel a kérdést hogy ki hogyan tapasztalja. Egyébként azt is olvastam hogy a sima x360 nál halkabb de a slimnél hangosabb .. Köszönöm a válaszokat egyébként megy a zöld :)
2015. ápr. 7. 16:02
 4/13 A kérdező kommentje:

JA még annyit hogy okés hogy messziről alig lehet észre venni de alapból nem valami nagy a szobám szóval nem tudom 5-6 méterre tenni

De a választ lényegébe megkaptam hogy a sony nem kezdett vele semmit :/

2015. ápr. 7. 16:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Várd meg a slimet

Amúgy szellős helyen nem melegszik nagyon

2015. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek kb mikorra érkezhet a slim? gondolom már csak jövőre
2015. ápr. 8. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Ps3 slim is csak 3 év után jött

Xbox 360meg 4

De azok televoltak hibával

Itt meg csak ps-nél a hűtést,xbox-nál meg a méretet kell javítani

Jol mondom nem?

2015. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a hűtés nem olyan apró hiba.. játszani lehet attól az igaz de a tartósságnál lehet befolyása lesz egyébként 2013 as gép attól hogy magyar országon csak tavalytól kapható szóval jövőre meg lesz a 3 év
2015. ápr. 9. 16:36
 9/13 anonim ***** válasza:

ennyi

de nekem a ps3 superslimem kb 2 éves

ennek a legrosszabb a hűtése 3 as szériába,jo ez ps3 de semmi baja

nekem egyszer volt hangos

bevallom ez szar a ps-ekbe

de de nem megy tőle tönkre

médiába kb 1 éve van ps4 egész nap megy semmi baja

2015. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért nem mind1 hogy egy klímás helyen van vagy ahol nyáron 30 fok is lehet.. az új konzolok meg pc proci van benne és pl a pc nél is javasolják a procikhoz egy jó hűtést főleg az FX szériához ami a konzolokba is van erre alapoztam hogy gondok is lehetnek
2015. ápr. 9. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!