Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet 20 és 30 ezer között?

Tablet 20 és 30 ezer között?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt tabletem de most megtetszett a gondolat: be kellene szereznem egyet. Mivel elsô tabletem lenne nincsennek nagy elvárásaim hiszen a keret se akkora nagy összeg. Gondoltam ráérdezek tud-e valaki valamit ajánlani. Kb ezeket kellene tudnia: 1giga ram, film lejátszás akadás nélkül (az se baj ha nem HD a film csak élvezhetô minôséget vigyen), pl a nokia 520 telefonom elviszi az Asphalt 8 nevû játèkot akkor ennek is illene, 8-10'' (inkább 10" a filmnézés miatt)' procit nem tudom abban nem vagyok jártas, operációs rendszer Android vagy Windows (bár nem láttam még ennyiért Windowsos tabletet.) Ès ha lenne benne bluetooth az jó lenne de nem létfontosságú.Hátlapi kamera felesleges elôlapi nem szemcsès legalább 2MP-s lehetne. Nem tudom lètezik-e ilyen tablet ilyen keretek között. Mit tudnátok javasolni ami hasonlít erre amit leírtam? A segítsègeteket elôre köszönöm.

2015. ápr. 3. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiért nincs normális 7 inch fölötti tablet, viszont van 22ért újracsomagolt Asus :

[link]

2015. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jobban meggondolva 35ezer a plafon :D
2015. ápr. 3. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!