Davyd921 kérdése:

Vettem egy Logitech G27-es kormány szettet de sajnos nem tudom rendesen beállítani következő játékokba? , q

Figyelt kérdés

-Tudom nagyon drága felesleges volt meg venni mert nem tudom kihasználni rendesen (egéségügyi problémák miatt nem tudok venni trabit és meg tölteni benzinel és csapatni neki ennyiért )

-Nem háttal ülök a gépnek


KÉREM CSAK AZ ÍRJON AKI TUD SEGÍTENI NEM OLYANOK AKIK CSAK EGY JÓT NEVETNEK AZ EMBEREN MERT BÉNÁK HOZZÁ


Assetto Cors-ba addig juttok el,hogy a váltott kéne beállítani,de ott ugye bár hét sebességet kéne beállítani,de nekem csak hat sebesség fokozatom van

nálam úgy kezdi hogy az kettes az egyes stb stb...

Akkor minden segítség rajta van nem tudom ki kapcsolni


Race Gridbe be tudom állítani a váltott de ott meg kuplungot nem tudom ki kapcsolni


Többit még nem próbáltam úgy gondolom itt meg tudhatom hogy érdem-e letölteni többi részét


Nézem a videókat, nagyon királyul mennek váltanak+kuplungolnak stb stb


2015. ápr. 3. 10:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!