Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tényleg csak ennyi a különbség...

Tényleg csak ennyi a különbség HD és nem HD között?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fkRiTXSfLjw


mert én nem is látok különbséget.



2015. ápr. 2. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Komponensen is mehet HD, hol írja hogy nem az?
2015. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem nagyon értem.. Xbox 360-at akarok venni és a lényeg hogy élvezhető legyen a képminőség. HD tv-m nincs, régebbi televízió van ami nem kis darab, ha jól tudom AV ki/bemenettel. (sárga, fehér, piros lyukak ugye). nyers megfogalmazás..
2015. ápr. 2. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a filmeknél nincs zavaróan rossz minőség, akkor a játékoknál sem lesz.
2015. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. ápr. 2. 23:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Te valódi HD felbontást nem fogsz AV kábellel elérni.

Ahhoz HDMI kábel kell.

Meg sok Xbox 360 játéknak nem is HD felbontásban van

Tényleges különbséget akkor látsz ha van ha egymás mellet van megy ugyan az a film 576p-ben és valódi 1080p-ben.

2015. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez mindkettő HD, csak az egyik digitális a másik analóg. A különbség annyi körülbelül, mint a monitoron VGA kábelről DVI-re, HDMI-re váltásnál. Észrevehető, de egyáltalán nem nagy.

A "sárga" csatlakozón nem ilyen jelet kapsz, az drasztikusan gyengébb. Ez komponens kábel, a "sárga" kompozit.

2015. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A sima AV kábel azért nem jó, mert ha feliratozva játszol egy játékot, akkor nem fogod a feliratot normálisan látni, mert homályos.
2015. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá. De nem rég vettem xboxhoz és ps3-hoz hd-ready tv-t, a kép valami pocsék elmosódott volt rajta. Kicseréltük full hd tv-re és gyönyörű éles a kép. Amúgy mindkettő tévéhez HDMI kábellel csatlakoztattam. Elég nagy volt a különbség.
2015. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ott valószínűleg csak jobb minőségű képet ad a TV és megpróbálja felskálázni a jelet. A régi konzolokon örülni kellett az utóbbi években még a HD felbontásnak is.
2015. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha av kábellel kötöd össze,élvezhetetlen lesz a játék.
2015. ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!