Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows Kernel-Power 41 (63)...

Kreisz Péter kérdése:

Windows Kernel-Power 41 (63) Mi lehet az oka? Általában játék közben történik de megesik simán böngészés közben.

Figyelt kérdés
Röviden a konfigom: Táp Akyga AK-B1-600 (600 w)Alaplap: ASRock M3A780GXH/128M Memória 2x2 gb Kingmax ddr3 1333 mhz Proci: Amd Phenom II x4 960T Videókati : Sapphire HD 7750 1gb ddr5.

2015. márc. 25. 10:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Táp csere meg volt mert az előző kissé odavolt, memtest futott hiba 0, prime 95 egyszer végigment egyszer befagyott, hőfokok megfelelőek 35-40 környékiek,proci feszkót állítottam biosban 1.4 v ra. Biost annó alaplaphoz raktam fel mert csak úgy érzékelte a procim addig unknown model volt. Több hónapig futott minden rendben aztán hirtelen elkezdett errorozni a gép. Befagy a kép és ismétlődik a hang.
2015. márc. 25. 10:04
 2/2 A kérdező kommentje:

Linkeltem egy két képet adatokról.


[link]


[link]

2015. márc. 25. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!