Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kodak CX7530 típusú digitális...

Kodak CX7530 típusú digitális fényképezőgép már a második új Li-ion akkumulátorral is 1 nap alatt lemerül. Lehetséges, hogy a fényképezőben van a hiba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyiben az akkumulátorod és a töltő is jó akkor valószínűleg a fényképezőgépeddel van a hiba. Esetleg tesztelheted még úgy, hogy tartós (jó minőségű) elemet veszel bele és megnézed úgy mennyit bír. Egyébként az, hogy 1 nap alatt lemerül az nem feltétlenül baj! Attól függ, hogy mennyi fényképet csinálsz vele akár pár óra alatt is lemerülhet(pl. 150-200 kép)!!! Egy feltöltött garnitúra akksival mennyi képet bírsz csinálni?

Vagy én értettem félre a kérdést? Feltöltöd, beleteszed, majd 1 nap múlva mikor fényképezni akarsz lemrült akksi fogad?

Laci

2010. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan így jártam: vadi új garnitúra 2700 mAh-s Varta tölthető elemeket feltöltöttem az előírt ideig (kb. 11 óra), majd beletéve a fényképezőbe próbából csináltam kb. 10 képet, majd kikapcsoltam. Másnap elővettem és már le voltak merülve! :(
2010. febr. 17. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az akkumulátorokat le kellene tesztelni valami másban, hogy jók-e (sajnos az, hogy új nem garancia rá, de lehet a töltő rossz). Feltételezve, hogy jók meg kellene próbálni, hogy csak akkor betenni az akkumulátorokat amikor tényleg fényképezel. Ha így normálisan működik akkor lehet még, hogy kikapcsolt állapotban valami áramot vesz fel benne. Ha végigcsinálod szerintem meg lesz a hiba forrása. Persze ha van türelmed :)

Laci

2010. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tartós elem forrásfeszültsége 1,65 V. Egy akármennyire feltöltött, akárhány ma. órás akkué 1,2 V. Már amikor berakod, üresnek látja. A Samsung fényképezőgépem el sem fogadja az ilyen alacsony feszültségű áramforrást.
2010. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!