Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jönnek be az ingyene...

Miért nem jönnek be az ingyenes csatornák?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Samsung T28D310 típusú TV-Monitort és az ingyenes csatornákból nem jön be M1-M2-Duna-Duna Word-C8!

RTL Club-TV2-EuroNews jön be meg a Városi TV/Debrecen/.


2015. márc. 22. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Antenna?
2015. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A C8-on csak 20 óra után van adás. Addig a Minimax megy, ami kódolt.

Mivel a közszolgálati csatornák nem működnek, ezért nyilvánvalóan az A multiplex vételével van probléma.


Próbáld meg kézzel behangolni a tévét.

[link]

Itt menj a Frekvencia táblázat fülre, keresd meg a hozzád legközelebbi gerincadót, vagy átjátszóadót és a mellette lévő frekvenciát ( A,C és B multiplex (ezeken vannak az ingyenes csatornák is )) kézzel állítsd be a tévébe.

Ha így sem jó, akkor - ha jelenleg nem az van -, át kell térni tetőantennára, vagy ha jelenleg is az van, akkor ellenőrizni kell.

2015. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lefedettséggel nincs gond, mert a másik TV-n minden tökéletes az antenna meg jó! Sőt azóta már be lett kapcsolva a másik TV, miközben ment az új és rossz volt a kép, kikapcsoltam az újat és jó lett!Férjem azt mondja, lehet nem bír el két TV-t az antenna.
2015. márc. 22. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyen az antenna, kinézetre.

[link]

2015. márc. 22. 19:12
 5/7 A kérdező kommentje:

Az e-manual menü, meg nem tudom mért nem magyar a TV-n!

Holott a rendes menüje magyar.

2015. márc. 29. 14:27
 6/7 homo ludensz ***** válasza:
Ennek az antennának elég nagy az antennanyeresége /10-12dbel/ vígan vinnie kellene 2 tv.t ha jól van elosztva a nyereség és illesztve akár 1 vagy 2 tv. a 75omos koaxhoz.Akkor lehet probléma ha "árnyékba" van az antenna és csak 1 tv. ment róla de az újabb készülék már érzékenyebb. Van rajta egy automatikus csatornakereső és az megkérdez hogy miben keressen. Antenna,kábel tv.,beltéri....
2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megszívtam 2013. decemberében, az új Samsung tv-monitorral. Ugyanez volt: a menű ugyan magyar, de a távirányító angol. Ráadásul nem látták egymást a műholdvvővel, aztán nem látta a digitális adást. Többször futtattam le a keresést, mire minden ingyenes csatornát megtalált, pedig egy héttel azelőtt a másik tulajdonos ugyanezt a set top boxot és műholdvevőt használta. Egy órai munka volt a beállítása. Olvasd el a tájékoztatót, mindent csatlakoztass, ahová kell, aztán forgasd az antennát.
2015. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!