B1nc1 kérdése:

Milyen fejhalgatot erdemes venni? Valami jo minosegut.

Figyelt kérdés

Zenehalgatasra plusz jatekokhoz kene. Ha lehet akkor 5:1es legyen mert az Cs:Go-ban jol jon ha hallom hol trappol az ellenfel.

Eddig egy Razer Kraken-em volt de mar egy kicsit rossz rajta a hangzas szoval jo lenne mar egy uj fules.

(Beats-et vagy barmilyen Monster termeket nem szandekszom venni)

Ha lehet akkor ne kifejezetten gaming fuleseket ajanljatok mert azzal kicsit viccesen neznek ki a buszon.



2015. márc. 22. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nokia Cloud Boom? Nagyon jól szól,nagyon hangosra fel lehet tekerni úgy,hogy megmarad a jó minőségű hang és még egy elég jó mikrofon is van rajta.
2015. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 5.1 füles vakítás. Vagy jó a 3d hang a játékban és támogatott a hardver, vagy felejtős. Sokszor nem kicsit jobb egy tényleg jó minőségű fülesen, támogatott hangkártyával.
2015. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hangkartya eleg jo a gepemben szoval azzal nincs baj. De meg igy is nehez megmondani neha (nem tudom mennyire ismered a cs:go-t, de ot nagyon fontos tudni, hogy az ellenfel merre van) hogy merre van az ellenfel. Nem is az, hogy nem hallom ahogy trappolnak, inkabb az hogy nem tudom hogy hanyan. Ezert szeretnek egy jobb fulest.
2015. márc. 22. 10:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik a Nokia fulese, hogy oszinte legyek.
2015. márc. 22. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A kinézete nekem se, de a hangzása nagyon jó,tisztán lehet hallani akár azt is hogy melyik oldalodon vannak,szóval térhangzás nagyon jó, stb.
2015. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!