Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Compaq V3110CA típusú...

Van egy Compaq V3110CA típusú laptopom, és nem bootol már be a Windows. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kaptam egy alig használt Compaq V3110CA típusú laptopot, amire XP Blade verzió van telepítve. Egy hete használat közben már hibaüzenetekben jelezte, hogy nem tud bizonyos .exe, .reg és .dll fájlokat beolvasni, két napja már nem is akar bebootolni, azután, hogy megjelenik "az ön személyes beállításai" világoskék windowsos lap, beáll a kék halál, és csak manuálisan tudom újraindítani a gépet. Nem ír konkrétumokat, "nem tudja mi történt". Próbáltam új windowst telepíteni rá, de nem érzékeli a c: meghajtót. Csökkentett módban feláll a windows, és ismeri a merevlemezt is, de akkor miért nem ismeri az installáláskor?
2010. febr. 15. 23:21
 1/3 anonim válasza:

format c:


ments minden mást pendrivra, vagy valahogy egy másik gépre, esetleg írd ki ami fontos. Megpróbálhatnád megnézni a bios boot konfigját. Ha sokat állítgattál és az a gond akkor load default settings, és állítsd be a bootot cdromra elsődlegesen, másodlagosan hdd-re, és úgy próbálj meg egy reinstallt. Ha így sem megy, akkor hardweres gond lesz szerintem.

2010. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a proxyra vagy az SMC-re gyanakszom.

Nyomj egy syntax errort és exiteld be a custom fájlt!

Aztán winrarral csökkentett módba, majd excelből format C.

Ha ez se jön be, akkor rendszervisszaállítás vagy altF4.

2010. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves másodkomment! Izzadtra röhögtem magam. Én is azt hiszem, hogy a basicban íródott át a retail.dll, és a sytuxin.exe gyökérHUB, vagy LAN technikai parák akadtak, megnéztem, hogy van-e elég WolfRAM a HDD-ben de a monográf mást mutatott PFFFFFFFFF........
2010. febr. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!