Szeretnék készíteni egy hordozható telefontöltőt ( powerbank-et) valakinek van már tapasztalata ez ügyben? Csinált már valaki ilyet házilag ha igen akkor leírná nekem lépésről lépésre mit hogyan kell?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2015. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az építő jellegű választ értékelem a korlátoltságodat is, várom az értelmes emberek válaszát :)
2015. márc. 9. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy kis fogalmad a dolgokról eszedbe se jutna.
2015. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor adj felvilágosítást ahelyett h titokzatoskodsz meg okoskodsz itt az mindenkinek megy és bocsáassa meg nekem az isten h nem úgy másztam ki anyámból h mindenhez értek :) de gondolom te születésedtől kezdve egy zseni voltál...
2015. márc. 9. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó lesz.

[link]

2015. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van valami elképzelésed??

Én a helyedben vennék egy powerbank tokot kínából 300-ért, és arra úgy kötném a dolgokat, hogy kb 4V legyen a bemenete, arra azt kötsz rá amit akarsz, napelemet, ceruzaelemet dinamót stb, csak 4volt legyen a bememeti feszültség

2015. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elképzelésem az volt, hogy 2 aa akkut foglalatba rakok összekötöm egy 4 volt-os napelemmel és ezt az egészet rákötöm egy usb f csatlakozóra oda meg a telefont :D nos gondolom totál baromság az egész :/
2015. márc. 9. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sorosan kötöd akkor felrobban az aksi, ha párhuzamosan akkor nem tölt. Én a helyedben tényleg megvenném azt a tokot, mert azzal működhet
2015. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!