Playstation 3 vagy PS4?

Figyelt kérdés
Sosem volt se gamer gépem, se konzolom (régen játszottam ps1-en, imádtam) ezért szeretném megkérdezni hogy melyik érné meg nekem. 15/f, köszönöm!

2015. márc. 7. 22:50
 1/8 anonim válasza:

Ha van 120 000 Ft od meg egy csómó pénzed játékra akkor a PS4. Jobb grafikában Újabb

A PS3-ra sokkal több játék van mivel régebben jelent meg.

Olcsóbb sokkal és a játékok is hozzá.

DE ha online akarsz játszani akkor a playstatiun plust fizetni kell ami havonta 2000 ft de ingyenes játékokat is kapsz mellé.

2015. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van, de ps3-al sokkal többet játszok, mivel sokkal több jó játék van rá. Szóval azt ajánlom egyelőre... 1-2 év múlva majd ps4.
2015. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ps3 multi nem ingyenes? :) Szerintem az mellett döntök, nekem az is ultra grafika lenne már amit a ps3 nyújt. Köszi a választ!
2015. márc. 8. 10:29
 4/8 anonim válasza:
Nem ingyenes.CSak a helyi multi (több kontrollerrel)
2015. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az mégis hogy? x360-on is ingyenes a 2 kontroller 1 TV, és mindenhol azt látom/hallom hogy ps3 +tulajdonság hogy ingyenes multi..
2015. márc. 8. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg azért olvasod azt, hogy ingyenes mert, nem mostani kérdéseknél olvasod, ugyan is régebben mikor még a ps3 volt a jelenlegi generációs konzol ingyenes volt az online. Viszont mivel egy rendszert használ a ps4-el aminek már fizetős az online szolgáltatása így a ps4 megjelenésével a ps3-as multy is fizetős lett.

Viszont, (bár ebben nem vagyok biztos) az online előfizetés mellé rögtön ps+ szolgáltatást is kapsz amivel kapsz havonta ingyenes játékokat.

2015. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát jó lenne ha már fizetős lett :)
2015. márc. 8. 15:26
 8/8 anonim válasza:

Te gyoker vagy utolso...Most jatszottam ps3 cod bo2-ot online multiban es kepzeld, nincs ps plusom...huu, ezt hogy csinaltam vajon?


Nem fizetos a ps3 multi es nagyon nem egy rendszert hasznal a ps4 multijaval, vagyis a rendszer egy, de a ps4 fizetos a ps3 nem. Ennyi

2015. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!