Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja a fényképezőgépemnek?...

Mi baja a fényképezőgépemnek? (Samsung S760)

Figyelt kérdés

Bekapcsolni többnyire még be tudom(bár néha azt se),de egy idő után kikapcsol magától.(vadiúj elem van benne)Hiába nyomom meg a ki/bekapcsoló gombot nem mozdul az a lencse rész,(nem tudom mi a neve:S) nem húzódik be a helyére..Ha kézzel rásegítek,akkor nagy nehezen vissza tudom tolni,de utána ha újra be akarom kapcsolni,nem jön tolódik újra magától..

A működésjelző zöld fény csak pislog,ha be akarom kapcsolni a gépet.Alig használt gép:(


ilyenről van szó:


[link]


2010. febr. 14. 09:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem jön tolódik újra magától=nem tolódik ki újra magától
2010. febr. 14. 09:39
 2/13 A kérdező kommentje:
nem ejtettem le a gépet,nem esett vízbe.Pár hónapig nem használtam ugyan..talán ez a baj?
2010. febr. 14. 09:42
 3/13 A kérdező kommentje:
közben kiderítettm szóval az objektív az a rész amivel a hiba van,meg a fókuszgyűrű:S
2010. febr. 14. 09:45
 4/13 A kérdező kommentje:
*kiderítettem
2010. febr. 14. 09:45
 5/13 anonim válasza:
100%
Mindenképp bizonyosodj meg róla ,hogy az elem megfelelő minőségű és hogy biztosan van benne elég kraft.Nevetlen ceruza elemekkel ne nagyon próbálkozz,mert azok újonnan is csak keveset tudnak,érdemes márkás elemmel kipróbálni,de sokat velük sem lehet kattogtatni,tehát ha jó a masina akkor érdemes beruházni akkumulátorba!KÉZZEL NE NAGYON TOLOGASD AZ OBJEKTÍVET!
2010. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Tuti leesett, vagy erős ütés érhette. Ilyenkor elszáll benne valami kis mechanikus rész, vagy pedig az alaplapja ment tönkre. Ilyet szervizben nem javítanak: kuka. Ha garis, akkor kapsz helyette újat, ha nem az, akkor dobd el, és vegyél újat!
2010. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
A fényképezőgépekbe nem elemet kell használni hanem ceruzakkumulátort. A gépek áramfelvétele pillanatonként változik elég nagy eltéréssel amit az elemek nagy belső ellenállása miatt nem tudnak követni. Egy garnitúra 2000mAh-ás Eneloop akkut kell venni töltővel.Ez egy kis önkisülésű akku amit lehet szakaszosan is használni.
2010. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Budapesten kívül létezik egyáltalán Samsung szervíz?..amúgy sztem már nem garis...:(

azt hiszem 1 év gari volt rajta,de annál picit régebbi...kb.1,5 éves..

2010. febr. 14. 10:12
 9/13 A kérdező kommentje:
ez a gép elemes.ezelőtt is azzal használtam..
2010. febr. 14. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
A ceruza méretű áramforrással működő gépeknél nincs olyan hogy elemes, mindkettő belemegy de korábban kifejtetem miért nem jó az elem fényképezőgépbe.12 éve van digitális gépem elég tapasztalatom van benne.Természetesen lehet hogy nem áramforrás probléma de a legelső vizsgálat az hogy egy legalább 2000-es biztosan jól feltöltött akku garnitúrával kell megpróbálni. Mert a szervíz a bevizsgálásért is pénzt kér.Amúgy az optika kitolódó részét tubusnak hívják.
2010. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!