Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső hangszóró csatlakoztatás...

Külső hangszóró csatlakoztatása Samsung tv-hez?

Figyelt kérdés

A PC hangszórómat csatlakoztatnám, meg is találtam ezt a kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..


Megvan a piros-fehér kimenet, de a csatlakozó nem megy bele teljesen, a fejhallgatóm szintén nem. Szóval nem illik bele, így nem nem megy semmi.


Ilyen hangszóróm van ezzel a zöld csatlakozóval: [link]


2015. febr. 22. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fülhallgató vagy optikai kimenet van a tévén.
2015. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nos.

Te valószínűleg a hangszóród sztereó jack bemeneti dugóját próbáltad meg bedugni a tv-d RCA hangkimeneti csatlakozójába.Ez így valóban nem fog menni.Átalakító kell, méghozzá egy ilyen: [link]

2015. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ilyet merrefelé lehet még kapni? PC szaküzletekben vagy ilyesmi? 300 Ft-ért nem akarom a kiszállítási díjat kifizetni.
2015. febr. 22. 11:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Pl. én nem rég a Tesco- ban vettem, de érdeklődhetsz pc szaküzletben, vagy szórakoztató elektronikai cikkeket árusító üzletekben is.
2015. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nem hang kimenet,hanem be.(DVD stb)

Lehet még(az első hsz)kívül hangot levenni a HDMI (ARC)

csatlakozóról ha házi mozi is tudja a funkciót.

2015. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Még mielőtt megvennéd az átalakítót azért nézd meg , hogy van-e a tvden rca hang kimenet (OUT), mert ha csak rca hang bemenet (IN) van, akkor ez a megoldás amit írtam sajnos felejtős.

Esetleg jó lenne a tv hátsó csatlakozóiról egy fénykép.

2015. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam róla a neten: [link]


[link]


Szerinted?

2015. febr. 23. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:

A kép alapján sajnos csak bemenete van, úgyhogy amit tanácsoltam nem fog menni.

Estleg fejhallgató csatlakoztató nincs rajta?Általában oldalt szokott lenni.Ha van akkor oda próbáld még meg bedugni.

2015. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dugd be a fülhallgató csatlakozóba.
2015. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Ugyan a Samsungnál sajna nincs, de van egy LG tv-m, ahol viszont megvan a fejhallgató csatlakozó, és megy rajta a PC hangszóró is. :)
2015. febr. 25. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!