Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leejtettem a laptopomat, van...

Leejtettem a laptopomat, van garanciám, külső sérülésnek nyoma van, ne is álmodjak az ingyenes javításról? /lenovo, ideapad, U510/

Figyelt kérdés
Szegénykém leesett az ágyról,nem nagy magasság mégis megsínylette,működik nincs is azzal gond,csak ahova a töltőt kell dugni eldeformálódott ,ki se merem húzni a töltőt,meg a billentyűnél is feljön a váz kicsit,ez engem zavar. Nem tudom ,ha azt mondom,hogy tokban volt és eldőlt a földön és ez lett vele nem javítják meg? :( ha fizetni kell kb mennyi lehet?
2015. febr. 22. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mind1 mit mondasz hisz fizikai sérülés.
2015. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-simán kinevetnének a szervizesek,ha kiejtenéd a garancia szót,
2015. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért? Az én hibám,hogy ennyire szarul lett összerakva,hogy a legkisebb ütésre is szétmegy? Én azért megpróbálom,olyan amúgy is a garancia a Lenovora,hogy érte jönnek háztól,házig ,szóval kitalálok valamit :P ha nem jön össze,milyen összegre számíthatok?
2015. febr. 22. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Legkisebb ütést sem kell elviselnie, nem arra van. Te törted el, nem megfelelő használatból származó hiba, nincs garancia akármit mondasz nekik. 25-30k biztos, ha nem több
2015. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Keress rá a Lenovo garancia telemax szavakra. Biztos, hogy elzavarnak. Még a jogos igényeket sem csinálják meg, vagy csak fél év alatt, egy ilyennel nem fognak foglalkozni. A te hibád, hogy olyan gépet vettél, ami szétesik egy kis ütődéstől, legközelebb vásárlás előtt érdeklődj hozzáértőktől.
2015. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem azért ,de ez egy nagyon jó gép,és igen másoktól érdeklődtem ,ismerősöktől és ők ajánlották. amúgy lejárt a garanciámxd most néztem meg már másfél éves a gép és egy évig volt. Amúgy képzeld már volt,hogy használtam a garanciámat,és megcsinálták a gépemet,kijöttek vidékre érte egy hét múlva vissza is hozták! Szóval nem kell a felesleges kamu szöveged,nem tudom miért járatod le ezt a márkát!
2015. febr. 23. 16:51
 7/7 A kérdező kommentje:
ja hozzáteszem akkor sem magának a gépnek volt a hibája,hanem az én hibámból történt,vagyis rendeltem külföldről külső akkumlátort a telefonomhoz és amikor usb-be dugtam szétcsapta mindkettőt. Azt írtam,hogy nem működik az usb,meg is csinálták ;)
2015. febr. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!