Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Smart TV-val kapcsolat...

Samsung Smart TV-val kapcsolatban valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hosszú idő alatt végre összespóroltam egy ilyen okos tévére. :) Nem vagyok valami nagy technikai zseni, szóval tudnátok nekem segíteni? Tévéműsorokat elvből nem nézel, szóval nekem lényegében arra kellene, hogy online filmezzek, illetve DVD-t nézzek. 3D lenne a tévé. Az lenne a kérdésem, hogy teljesen mindegy, milyen 3D szemüveget vásárolok hozzá? (passzívat akarok, az aktívról sok rosszat hallottam). Mert vannak pár száz, jó sok ezer forintos szemüvegek is. Szóval honnan tudjam, hogy milyet kell vennem hozzá? Muszáj a drága, több ezer forintos szemüveget megvennem? Erről a TV-ről lenne szó: Samsung UE40F6400 40" illetve mit gondoltok erről a TVről? (30 ezer forinttal olcsóbb, mint a Samsung) Blaupunkt B40P188TCSFHD 40 (102cm) Full HD LED TV Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. Sok idő volt nekem összegyűjteni ezt a pénzt és nem szeretnék befürödni. :)

2015. febr. 17. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó a Samsung,bár már nem mai darab amit néztél.

Aktív szemüveg kell hozzá,ha jó helyen veszed talán adnak is hozzá kettőt.

2015. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm. Sajnos csak ennyire futja :( Az újabbak 200 körül vannak, annyi pénzem pedig nincs. :( De majd a boltban talán ajánlanak valami hasonlót. :) Még egyszer köszönöm. :)
2015. febr. 17. 17:07
 3/6 Osynho ***** válasza:

"Az újabbak 200 körül vannak"


A 40H6400 újabb, jobb tv, olcsóbban és adnak hozzá 2 szemüveget.

2015. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De az online filmnézést el is felejtheted.
2015. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül egy szép 2014es LG lett és online is mennek a filmek :)
2015. febr. 18. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy darabig...
2015. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!