Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy laptopom, (nem is ezt...

B.G 88 kérdése:

Van egy laptopom, (nem is ezt akartam venni anno) de gyorsan kellett és ez volt "raktáron". HD6540G2 videókari van benne, Win7+ Google Chrome futtatása esetén mennyi az alapjárati és mennyi a játék közbeni elfogadható működési hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Most durván 3éves a masina, újabban játék közben szereti magát hibernálni túlmelegedés miatt, ami érthető, mert néha tényleg forró lesz. Ezen okból kifolyólag letöltöttem egy GPU-figyelő progit 64-71 fok között mozog a hőmérséklet és 0%-54% ig a teljesítmény. ( dedikált és integrált videokártya is van benne)
2015. febr. 15. 18:44
 1/2 anonim válasza:
Dedikált és integ egyszerre hmm.. talán a prociba van az integ?Takarítsd ki szereld szét a por az közre tud játszani a hőtermelésben
2015. febr. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy hol van benne, annyit tudok róla, hogy benne van mind a kettő, értelme nem tudom,hogy van-e, viszont mindkettő hőmérsékletét túl magasnak érzem, közben megtudtam,hogy valószínűleg újra kell pasztáztatni, mert 99%,hogy ráégett az előző paszta.
2015. febr. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!