Hibás a vadiúj led tv-m?

Figyelt kérdés

2hónapja vettem most veszem rajta észre,hogy ha sötétben fekete kepernyőre "váltok" akkor fehéres foltok lesznek a képen. Nem szép mély fekete hanem ilyen összevissza feher foltos fekete.


Tv: LG LB650v 42'


Erre jár a gyári garancia?



2015. febr. 14. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy gyakori jelenség, még saját elnevezése is van:

[link]

2015. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, egyébként nekem is Samsung LED tévém van, és sötétben nálami is látszódik egy jellegzetes mintázat.

Nem lehet mit tenni, igazából annyi az egész, hogy egyenetlenül bevilágít a háttérvilágítás.

A LED-tévé egyébként csak annyit jelent, hogy fénycső helyett ledsorok adják a háttérvilágítást az LCD panelnek (oldalt, vagy mögötte) - jobb fényeloszlás, kevésbé vibrál, kevesebbet fogyaszt.

2015. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik ilyen, sokan panaszkodnak is.. nem garanciás dolog, a technologiából fakad
2015. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!