Mivel töltsem a Bluetooth hangszóróm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2020b típusú Bluetoothos hangszóróm MP3 lejátszó is egyben. Múltkor t-home beltéri egységgel töltöttem 4 óra után nem váltott át a pirosrol zöldre a világítás benne. Szóval lehet nem töltött fel teljesen vagy nem tudom. Bl - 5c akkumulátor van benne sajnos nincs rá írva, hogy hány mAh es. Gondolkodom azon, hogy meg kéne próbálni 1.5 A-es Sony Ericsson USB-s töltővel. Remélhetőleg az jó lenne hozzá vagy nem? Akkumulátor ha 300 vagy 1A-es akkor nem árt neki az 1.5A-es töltő? Esetleg mivel érdemes tölteni? Gépről nem szeretném mert szerintem ugyanazt adja le a beltéri egység is.



2015. jan. 22. 22:13
 1/2 anonim válasza:
Usb telefontöltő (0.5Amper ajánlott max.),ha nincs, adatkábellel géppel összekötöd és onnan... 0.5Ampert biztosan bírja, 1.5-tel ha nem vagy benne biztos, ne kísérletezz.
2015. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tuti, hogy nem bírná az 1.5ot megkerdeztem egy hozzáértőt és ő azt mondta, hogy az az érzékelő rossz benne amely érdekelné hogy 100%on van a töltés így nem vált át zöldre pirosrol
2015. jan. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!