Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony PSP frissítése, hogyan?

Sony PSP frissítése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy egyszerűen nem tudom hogyan kell frissíteni a PSP-met.

A Game-nél azt írja, hogy PSP Update ver 2.71, rányomok, és azt írja hogy "The system software of your PSP system is version 6.31. There is no need to update".

Szóval tudtommal 6.6 a legújabb frissítés, de nem tudom hogyan kell, és neten keresztül viszont nem tudom, mivel az itthoni WiFi-re nem szeretne egyszerűen kapcsolódni SSID hiba miatt.

Ha az update-nél azt nyomom hogy Storage Media, az is azt írja hogy nincs frissítés.

Igazából arra kéne, hogy kiflasheljem, mivel most nincs pénzem újabb játékokat venni.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. jan. 16. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó, hogy hibát ír ki 2.71 szoftvert akarsz rakni 6.31 lol


keress rá a 6.60 pro b10-re szedd le és tedd fel

2015. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!