Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-on hogyan lehet facebookoz...

PS3-on hogyan lehet facebookozni, mert nem nyitja meg az oldalt, illetve a billentyüzet kiosztást át állitani magyarra?

Figyelt kérdés

Sziasztok most vettem egy slim ps3-at, és szeretném a böngészöt rajta, de nem nagzon sikerül ehhez kérnék segítséget.

Bocsi a helyesírásért, de most is erröl írok ami egy förtelem, mert nincs az alap billenytüzetén minden ékezetes betü, és kettöspontot, meg ilyesmiket se tudok shift-el írni, csak a joystick-al ami lássuk be elég kellemetlen :\



#Facebook #PS3 #PS3 facebook
2015. jan. 12. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

m.facebook.com


Billentyűzetkiosztást meg nem lehet magyarra átállítani asszem, ha mégis akkor egyértleműen a settingsbe lesz valahol, ezt nem olyan nehéz kitalálni.

2015. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De kiírja, hogy the page cannot displayed :(

Azt sajna tényleg nem lehet magyarra állítani :(

Pedig mindenhol lehet kb Hungariant beállítani, csak ott nem pedig szerintem kurv*ra elfért volna benne...

2015. jan. 17. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a rendszer is lehetne magyar mégsem magyarosítják nem éri meg nekik gondolom...
2015. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes a Sony laptopjai magyarok, és ezeket még többen használják világszerte, de biztos nem éri meg nekik, csak verebek, és csodálkoznak, hogy kezdenek veszteségesek lenni, amikor egyre szarabb mindenük, telefonjuk is szar, örültem, hogy meg tudtam szabadulni az m2 aquam-tól, csak a csúcsszériát csinálják meg normálisan.
2015. jan. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!