Működni fog ez a config?

Figyelt kérdés

alaplap: Asrock 960GC-GS FX

tápegység: cooler master RS-600

memoria: csx 2x2Gb 800mhz

videó kártya: Gainward Geforce GT 730

proceszor: AMD FX-4350

proceszor hűtő: LC Power Cosmo Cool LC-CC-95 (4 pin)

HDD: Sata II 150Gb

gápház: XDL Basic X-01



2015. jan. 10. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod. Ez egy elég idejétmúlt konfig..

Játékra nem annyira jó, (max. Minecraft és régebbi játékokra),de, ha az olcsóság volt a szemont megértem.

2015. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát inkább olcsóság meg újabb játékok, alacsony grafikai futtatására..:D mer hát szerintem ez a config alapon a far cry 4-et simán elviné.:)
2015. jan. 10. 10:28
 3/5 A kérdező kommentje:
meg hát, amit most használok gépet az már ős régi, pl. a proceszor tokozása lga 775 azért akkarok egy ujj alaplapot meg akkor gépházat meg hűtőtt, mert minden más meg van csak ezeket kell meg vennem! alaplap, proceszor, gépház, proceszor hűtő
2015. jan. 10. 10:30
 4/5 A kérdező kommentje:
meg hát arra értettem h működni fog-e ez a config mármint hogy alaplap tokozás fm3 és a proceszor akkor bele fog menni?
2015. jan. 10. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább írd le mennyit szánnál rá és biztos írnak majd egy pár variációt, hogy mit lehetne kihozni belőle.
2015. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!